Zaterdag 27 december 2025
10u – 12u of 14u – 16u (kies 1 sessie)
Inhoud
Laat je onderdompelen in helende klanken tijdens deze Live Music Yin & Sound Journey met Veerle & Karen.
We brengen via een variëteit aan muziekinstrumenten en de stem mooie harmonische klanken die je op een unieke manier rust brengen in liggende restorative & yin yoga poses.
Laat de vibraties binnenkomen via je gehoor in je hart. Voel & laat los en verspreid zo de ontspanning tot in de diepste cellen van je lichaam.
Je krijgt het geschenk van een klankreis, tijd om te voelen, opening & muziek.
Laat je mee leiden en ga deze reis van zelfontdekking en innerlijke rust aan tijdens deze eindejaar periode.
Praktisch
Voor wie: iedereen die tussen de feestdagen wil ontspannen & opladen
Datum: zaterdag 27 december 2025
Tijdstip: van 10u tot 12u of 14u tot 16u (kies 1 sessie)
Prijs: €35 (ter plaatse te betalen, cash of met Payconiq, we werken op basis van vertrouwen en rekenen op je aanwezigheid)
Inschrijven:
Klik hier om in te schrijven in de voormiddag of namiddagsessie, vul alle velden in en klik op confirm.
Indien er een sessie volzet is zal je dat uur niet meer kunnen aanklikken, kies dan het andere uur.
Annulatie: je kan tot 24u kostenloos annuleren door in je bevestigingsmail op de cancel knop te klikken en de velden in te vullen. Wees je bewust van de plek die je inneemt van anderen zolang je gereserveerd staat. Hartelijk dank om hier bewust mee om te gaan. Annuleer je later dan 24u op voorhand vragen we je om het bedrag aan ons over te schrijven.
Adres: Prana Yoga Studio, Dorp 37, 2861 OLV Waver
Meebrengen: afgesloten flesje water, eigen yogamatje
Kledij: makkelijke kledij met laagjes waarin je goed kan bewegen, zorg dat je warm genoeg aangekleed bent, we liggen regelmatig stil
Extra info: wij hebben alle yogaprops voorhanden, ook dekentjes
Teachers
Karen Vanlangendonck & Veerle Hollevoet zijn al jaren een muzikaal duo tijdens yogalessen, workshops, weekends, retreats, specials & mantra concerten. Hun stemmen blenden samen tot een unieke sound en hun teachings vullen elkaar wonderbaarlijk aan op een diepgaand niveau.
Karen Vanlangendonck
Karen is de oprichtster & hoofdteacher van Prana Yoga Studio. Ze is een internationaal geschoolde yoga teacher met ondertussen meer dan 1500 opleidingsuren die steeds blijft bijscholen om meer te ontdekken van de wondere wereld van yoga.
Ze begon in 1998 les te geven, waar ze eerst het fitness- en aerobic pad bewandelde en waar de richting na een tijd bijgestuurd werd naar yoga. In 2006 werd ze ziek en hoewel ze al een hele tijd yoga beoefende was dit pas het moment waarop ze de ware helende kracht van yoga ontdekte. Haar Ashtanga & Vinyasa beoefening van die periode maakten plaats voor meditatie, waar ze leerde loslaten. Gedurende 9 jaar ziekte was yoga Karen’s beschermengel en steun & toeverlaat.
Wanneer ze haar eerste Yin Yoga les volgde voelde ze dat dit exact was wat haar lichaam en geest op dat moment nodig hadden. Voor, tussen en na enkele zware operaties die ze onderging bleef ze bewust yoga beoefenen, op de manier die toen haalbaar was. Stap voor stap werd ze weer gezond en vandaag straalt Karen als een zon die schijnt op vele mensen die haar pad kruisen in haar Prana Yoga Studio en op andere plaatsen.
Naast de vele lessen & workshops die ze geeft in haar eigen Studio begeleidt ze ook regelmatig yogaretreats en -weekends, organiseert & host ze teacher trainingen en runt ze de Studio met een warm hart en gefocuste geest. Ze vindt het van groot belang dat iedereen die hier komt een thuisgevoel ervaart. Samen met haar fantastisch team slaagt ze daar wonderbaarlijk in en raken ze vele harten. Karen’s manier van lesgeven is heel vloeiend, haar stem brengt je naar een diepere vorm van relaxatie, haar talks leiden je tot je diepste zelf. Bij haar voel je dat je goed genoeg bent & je leert stap voor stap te ademen door de uitdagingen van je eigen leven. Ze verwelkomt iedereen met een stralende glimlach en een open hart…
Veerle Hollevoet
Veerle is een levendige dame met dankbaarheid, liefde en het nu in het geheugen van het hart.
Al 20 jaar zingt ze Mantra en Kirtan en ontdekte ze zo de weg naar Bhakti yoga.
Ze volgde les in de stedelijke academie voor muziek, woord en dans, en zong in musicals bij Jeugdtheater Ondersteboven. Ze volgde verschillende Bhakti workshops and retreats, onder andere bij Jai Uttal, Tina Malia, Sivani Mata Francis, Gaura Vani Buchwald, Lulu en Mischka,… Ze zong en speelde in verschillende bands toen ze jong was, zingt reeds negen jaar Mantra en Kirtan in yoga-studio’s en geeft workshops in België en daarbuiten.
De laatste jaren kwam ook de Thaise Yoga Massage meer en meer in haar wereld. Ze volgde reeds succesvol verschillende workshops en trainde onder meer bij Siawash Peyman, Marec Gabor en Thierry Bienfaissant. Ze behaalde de certificaten Authentic Traditional Thai Yoga Massage, Intuitive Journey to Thai Massage, Anathai Breathing and Therapeutic Thai Yoga Massage, certified by the International Society of Traditional Thai Yoga Massage ‘ Sunshine House’. Ze engageert zich in de Thaise yoga school in Brussel.
Ze volgde Teacher Trainingen Yin Yoga bij Mirjam Wagner, Karen Vanlangendonck & Esther Scheen. Ze volgde de Veronica Sherborn methode die resulteert in leuke Ouder-kind yoga. Ze verdiept zich in de kunst van meditatie.
De kunst van yoga beoefenen in het leven, het zingen in overgave, het pad van Thai Yoga Massage en de meditaties begeleiden haar bij elke stap in het proces van het leven.
Samen met Karen begeleidt ze de yogaweekends- & retreats van onze studio.
Onder het motto “You can join in, choose for love, the power of oneness, Om “, begeleidt ze haar lessen en zingt ze met vreugde en open hart, én met de uitnodiging om deel te nemen. Laat je adem je leraar zijn en kom dicht bij jezelf.
